9 500 kusů oblečení pro děti z dětských domovů

Na návrh DHL Freight věnovala společnost Oodji celkem 9 500 kusů neprodaného oblečení občanskému sdružení Chance 4 Children.

Košile, trička, mikiny, svetry, ale i doplňky v podobě náramků, náušnic, pásků nebo slunečních brýlí značky OODJI - to vše bylo naskládáno do více než 130 krabic a rozvezeno dětem, které to nejvíce potřebují. Oblečení udělalo radost dětem z dětských domovů v Královéhradeckém kraji, ale také na Ukrajině v Zakarpatském regionu.

Oblečení a doplňky byly součástí výprodeje starších kolekcí, který pořádala společnost Oodji koncem dubna 2013 ve skladu DHL Freight v Jažlovicích. Po ukončení výprodeje zbylo ještě velké množství oblečení, které společnost Oodji ve spolupráci s DHL Freight zaslala jako dar charitativní organizaci Chance 4 Children, s níž DHL Freight již více než 11 let spolupracuje.

„Když nám DHL Freight představila své partnerství se sdružením Chance 4 Children, ihned jsme věděli, že se do něj také zapojíme a i my přispějeme na dobrou věc,“ říká Julien Kervio, manažer PR & komunikace OODJI.

„Tento dar pro sdružení Chance 4 Children byl zcela spontánní záležitostí. Nebyl vůbec v plánu, proto si velmi vážíme toho, že DHL Freight napadlo darovat neprodané oblečení nám. Je to známka toho, že naše partnerství není jen papírovým vztahem dvou společností, vázaným oficialitami, ale že se zde odehrává opravdové mezilidské přátelství a přání pomoci potřebným,“ uvedl J. Rafal Wojas, spoluzakladatel Chance 4 Children.

Firma Lagen A.S. skladuje své zboží ve skladu DHL Freight v Jažlovicích již od roku 2011. Jedná se o redistribuční uzel, kam přichází nový textil a doplňky značky OODJI, odsud se dále rozváží do prodejen v ČR, na Slovensku, v Polsku i k velkoobchodníkům do Estonska a Rumunska, a zároveň se tu třídí neprodané zboží.

„Tak velkou akci jsme v našem skladu dělali poprvé, ale povedla se výborně. Nebylo vůbec snadné z uskladněných kartonů vybalit téměř 15 tisíc kusů oblečení a doplňků a nabízet je zákazníkům, ale jejich zájem předčil naše očekávání, klient byl s průběhem akce velmi spokojen a ještě jsme pomohli dětem, což nás velmi těší,“ komentuje výprodej Jiří Chládek, Freight Area Manager West, DHL Freight.

Ooodji spolupracuje s DHL Freight od února 2011. Kromě textilu a doplňků značky OODJI ve skladu ukládá i vybavení do jednotlivých kamenných obchodů – regály, věšáky, ramínka, alarmy, apod.

Oodji 02 Oodji 03
Oodji 03 Oodji 04

Ostrava, 18. června 2013

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.