DHL Exported oznamuje datum přehlídek kolekcí Podzim 2015

DHL podporuje návrháře v programu DHL Exported při jejich druhé řadě přehlídek

DHL, přední světový poskytovatel logistických služeb, společně s IMG včera odstartovali druhou sérii módních přehlídek DHL Exported na akci Mercedes-Benz Fashion Week v New Yorku. DHL Exported je globální platforma nabízející regionálně známým návrhářům příležitost rozšířit své podnikání na mezinárodní trhy. Na přehlídkách sezóny jaro/léto 2015 byli představeni práce návrhářů Francesky Liberatore, Hakaana Yildirima, Christophera a Nicholase Kunzových a Henryho Hollanda, kteří se chopili příležitosti za hranicemi své země, aby podpořili povědomí o své značce na jednom ze čtyř mezinárodních trhů.

Návrháři se nyní vracejí do vybraných lokalit, aby zde ukázali druhou sérii svých prací, tentokrát už jako místní favorité. Kolekce Podzim 2015 budou předvedeny podle tohoto harmonogramu:

• FRANCESCA LIBERATORE, 18. února 2015
Mercedes-Benz Fashion Week v New Yorku, "Salon" v Lincolnově centru
• H od HAKAAN YILDIRIM, 24. února 2015
Fashion Week v Londýně, Somerset House
• NICHOLAS K, 27. února 2015
Fashion Week v Miláně, Palazzo Clerici
• HOUSE OF HOLLAND, 20. března 2015
Mercedes-Benz Fashion Week v Tokiu, Hala A

V rámci programu DHL Exported je pro návrháře zajištěna kompletně připravená módní přehlídka kolekcí ze dvou po sobě jdoucích sezón, doplněná o marketing a PR, včetně logistické podpory během celé doby trvání programu.

„Jsme velice potěšení směrem, kam až návrháři zapojení v programu DHL Exported svou práci za poslední rok posunuli, i úspěchem celého programu. Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci s úspěšnějším vývozem jejich práce a rozšířit povědomí o jejich značce ve světě,“ řekl Arjan Sissing, Senior Vice President Corporate Brand Marketing, Deutsche Post DHL.

DHL Exported je program vytvořený společnostmi DHL a IMG, který ve světě nemá obdoby. Kombinuje globální marketingovou platformu nejvýznamnějších módních akcí s nebývalými možnostmi, které v oblasti logistiky nabízí DHL. Program pomáhá návrhářům zjednodušit interní logistiku a zároveň rozšířit podnikání na mezinárodní trhy. DHL Exported je určen pro módní návrháře, kteří jsou známí na svém trhu a chtějí se svou značkou expandovat přes hranice. Přihlášky mohou podávat návrháři z celého světa, a pomocí strategie na rozvoj exportu, která zahrnuje pomoc s přepravními a logistickými službami, podporu v marketingu a PR a rozšířenou sociální a digitální platformu, rozšířit své podnikání za hranice, na jeden ze čtyř klíčových maloobchodních trhů. Program DHL Exported dále nabízí návrhářům prostory a krytí výrobních nákladů na předvádění kolekcí pro dvě po sobě jdoucí sezóny na jedné z následujících událostí: Mercedes-Benz Fashion Week v New Yorku, Fashion Week v Londýně, Fashion Week v Miláně nebo Mercedes-Benz Fashion Week v Tokiu.

Bonn, 19. 3. 2015

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.