Společnost DHL Freight slaví otevření nového skladu
v Manise, v Turecku

Společnost DHL Freight slaví otevření nového skladu v Manise, v Turecku. Sklad o rozloze 38 000 m2
v průmyslové zóně nabízí skladovací a na míru šité logistické služby s přidanou hodnotou.

Společnost DHL Freight, jeden z předních poskytovatelů pozemní přepravy v Evropě, dnes slaví otevření nového skladu v Manise, v industriální zóně poblíž Izmiru, v Turecku. Zařízení, které představuje investici několika miliónů euro, bylo postaveno na základě zvyšující se poptávky a rostoucí ekonomiky a logistiky v Turecku. Pro správu subjektu vytvořila společnost deset nových pracovních míst.

„Máme radost, že můžeme otevřít tento zbrusu nový sklad v Manise,“ prohlásil Uwe Brinks, generální ředitel DHL Freight. „Pro naši významnou investici jsme si vybrali toto místo, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků a využili výhodné umístění v rámci turecké logistické sítě.“

Společnost DHL Freight vybudovala zařízení v Manise, v průmyslové zóně, aby uspokojila požadavky zákazníků na skladovací služby, které může nyní poskytovat v těsné blízkosti.


Uwe Brinks vedl zahajovací ceremoniál, na kterém byl také přítomen Hasan Kavci, výkonný ředitel společnosti DHL Freight Turkey. Tato investice je součástí strategie DHL Freight FREIGHT 2020, ve které se DHL Freight chce stát nesporným vedoucím na trhu silniční přepravy. Za tímto účelem DHL Freight neustále investuje do své sítě, včetně více než 200 terminálů ve 32 zemích.

„Manisa je místem prvního logistického parku v Turecku a je domovem některých předních výrobních a dovozních a vývozních společností v zemi," vysvětluje Kavci. „Náš nový sklad nabízí skvělou příležitost hrát důležitou roli v těchto globálních operacích."

Firmy v Manise exportují do vice než 100 zemí na světě a hodnota jejich exportů byla v roce 2017 téměř čtyři miliardy dolarů. Díky tomu je Manisa jedním z deseti nejlepších exportních měst po celém světě. Na novém místě společnosti DHL Freight pracuje přibližně 50 zaměstnanců, z nichž deset je novým přírůstkem do společnosti. Vedle služeb skladování budou poskytovat na míru šité služby s přidanou hodnotou.

Bonn, července 2018

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změna v pojištění odpovědnosti dopravce

Zásadní změny ve vnitrostátní silniční nákladní dopravě.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.