DHL Freight je novým logistickým partnerem Toyota Material Handling Europe

• Klíčovým faktorem spolupráce je přesné doručení zásilek v předem určený čas
• V rámci kontraktu se počítá s přepravou vice než 90 000 tun zboží, od jednotlivých polic až po 13 metrů dlouhé regály

DHL Freight, jeden z největších poskytovatelů logistických služeb a přední silniční nákladní přepravce v Evropě, podepsal kontrakt se společností Toyota Material Handling Group, lídrem v oblasti skladových zařízení. Předmětem dohody je zajištění přeprav nových regálových systémů od dodavatelů do firemních zákaznických center napříč celou Evropou. DHL Freight navrhla komplexní přepravní řešení pro širokou škálu skladových materiálů zahrnující mimo jiné paletové i nepaletové regálové systémy. Vzhledem k tomu, že na přesnosti a spolehlivosti doručení zásilek závisí jednotlivé projekty na straně cílových zákazníků, je dodání v předem určené dny klíčovým faktorem spolupráce.

“Když jsme začali prodávat naše nejnovější regálové systémy, bylo nám jasné, že potřebujeme partnera, který má znalosti a schopnosti navrhnout a implementovat logistické řešení, které bude perfektně sladěné s projekty u našich zákazníků. Nabízíme vysoce kvalitní řešení pro skladovou logistiku, která jsou šitá na míru požadavkům našich zákazníků. Jedním z nich je doručení zboží přesně v okamžik, kdy jej potřebují. A díky DHL Freight jsme toho schopni,” říká Hans Larsson, Director Logistics Solutions, Toyota Material Handling Europe.

Řešení, které navrhla DHL, využívá stejné principy a modely jako pro logistiku v oboru Automotive. Na návrzích pracovali oboroví experti a počítá se s využitím různých IT nástrojů běžných pro zajišťování logistických toků v automobilovém průmyslu.

“Logistické řešení pro takto rozmanité zboží s klíčovými termíny doručení si žádá detailní plánování a kreativní řešení,” říká Stefan Brunner, Global Sector Head Automotive, DHL Freight. “Jsme si plně vědomi, že zákazník požaduje globální řešení. Proto jsme do přípravy zapojili naše experty z jednotlivých zemí a nástroje, které používáme pro navrhování specifických oborových řešení.”

Kromě přesného doručení v předem určený den, je výzvou také rozmanitost přepravovaného zboží. Od malých boxů či polic, až po 13 metrů dlouhé regály. Častým jevem je, že materiál pro vybavení jednoho skladu se dováží z různých koutů Evropy. DHL Freight tyto jednotlivé subdodávky konsoliduje a poté doručí v určený den. Pro zajištění hladkého průběhu všech materiálových toků, jsou všechny přepravy pečlivě plánovány v úzké spolupráci s Toyota Material Handling a koncovým zákazníkem.

V rámci kontraktu se počítá s přepravou vice než 90 000 tun zboží.

Ostrava, 5.října 2015

V Čr příští rok zvyšujeme ceny o 4,9 %

Reagujeme na investice do zkvalitňování služeb a servisu

Cenové nabídky
a objednávky 24/7

Objednávejte online,
jedním klikem

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.