Slavnostní ceremoniál zahájení výstavby nového průkopnického třídícího střediska v Langenhagenu, v Hannoveru

• Testování moderních technologií a aplikací terminálu budoucnosti
• Buduje v Airport Business Parku v Langenhagenu na ploše 63 000 m2 své nové třídící centrum

DHL Freight, jeden z vedoucích poskytovatelů služeb silniční přepravy dnes pořádá slavnostní ceremoniál zahájení výstavby nového moderního centra v Langenhagenu v Hannoveru. Moderní nákladní centrum se staví na ploše 63 000 m² a bude nejen zpracovávat zásilky pro celou evropskou síť DHL Freight, ale také zkoušet nové technologie a řešení pro terminály budoucnosti. Otevření nového centra se plánuje na červen 2019. Zahajovacího ceremoniálu se zúčastnili Ulf-Birger Franz, ředitel odboru ekonomiky, dopravy a vzdělání hanoverského regionu, Mirko Heuer, starosta města Langenhagen, Thomas Vogel, COO DHL Freight, Bernhard Wirth, CEO DHL Freight Germany & Austria, Gero Schiffelmann, člen řídící rady DHL Freight Germany a zodpovědný za evropskou síť a také Hartmut Köhler, ředitel pobočky Hannover, DHL Freight.

„Nové třídící centrum je důležitou investicí do naší současné evropské sítě a naplňuje naši korporátní strategii FREIGHT 2020. Zde v Langenhagenu budeme nabízet udržitelné, efektivní a prozákaznické služby a logistická řešení nejvyšší kvality. To nás přiblíží k našemu cíli stát se nezpochybnitelnou jedničkou na trhu pozemní přepravy“, vysvětluje Thomas Vogel, COO DHL Freight během zahajovacího ceremoniálu.

Třídící středisko, které se rozkládá na ploše více než 8 300 m², bude mít více než 80 nakládacích ramp, až 260 zaměstnanců bude třídit a konsolidovat zásilky pro celou evropskou síť Euroconnect a také prémiovou službu Eurapid. Umístění centra bude také hrát důležitou roli pro celokamionovou přepravu DHL Freight Euronet. Tým odborníků Euronet bude poskytovat domácím a zahraničním zákazníkům logistická řešení šitá na míru – od řízení dopravy na místě až po konečný design a optimalizaci příchozích a odchozích toků zboží. Střediska na Stelingerstrasse a Büttnerstrasse v Hannoveru budou přestěhována do nové DHL Freight pobočky a zároveň se zvýší kapacita celé současné sítě.

Bonn, 29. července 2018

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.