Ceny pro evropské logistiky

Na listopadovém 3PL Summitu pořádaném společností Eyefortransport v Amsterodamu byly vyhlášeny každoroční ceny pro poskytovatele logistických služeb European 3PL Awards.

Každý rok jsou oceňováni poskytovatelé vynikajících služeb, kteří dosáhli v logistických operacích jisté výjimečnosti. Výběr nominovaných zúží na skupinu finalistů panel expertů z průmyslu a vítěz každé kategorie vzejde z hlasování evropských zákazníků využívajících 3PL služby, tedy výrobců a obchodníků, kteří jsou závislí na poskytovatelích logistických služeb a pracují s nimi každý den.


V kategorii Automotive zvítězila společnost DHL, dalšími finalisty byli Arvato, Ewals, Gefco, Penske a Schenker. V kategorii Chemical/HazMat/Oil&Gas zvítězila DSV mezi dalšími finalisty DHL, Hoyer a Panalpina. Kategorii Consumer Goods ovládl Raben v konkurenci firem CEVA, Damco, DHL, H&S Group a Kühne + Nagel. Také kategorie Fresh Food se stala kořistí Rabenu, zde soupeřil s CEVA, Dachser, Gist a Stef. Nejlepším poskytovatelem služeb pro Hi-Tech & Electronics se stala DHL a porazila firmy Arvato, CEVA, DB Schenker, DHL, Gefco, Geodis, Ingram Micro Logistics, K+N, ModusLink a syncreon. Kategorii Industrial ovládl DB Schenker, sekundovali mu DHL, Fiege, K+N a Wallenius Wilhelmsen Logistics.


V kategorii Pharma/Life Sciences/Healthcare zvítězila DHL mezi finalisty DSV, Geodis, H. Essers, IJS Global, K+N, Movianto, Panalpina, UPS a UTi. Poskytovatelem služeb pro retail je FM Logistic, dalšími finalisty byly PL Logistics, Damco, DHL, Geodis, Norbert Dentressangle. Kategorii Reverse Logistics ovládla společnost Cycleon, jako finalisté jí sekundovali Arvato, DEX, Flextronics Global Service & Software, ModusLink a syncreon. V kategorii Sustainable Supply Chains zvítězila firma Kühne + Nagel, která porazila další finalisty Damco, DHL, Havi Global Solutions a UPS.

Zdroj: Logistika | 24.1.2014 | Rubrika: Monitor | Strana: 7 | Téma: DHL - společnost
Další informace zde

Ostrava, 24.1.2014

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.