DHL Freight výhradním logistickým partnerem Lipských veletrhů

• Sekce Trade Fairs & Events společnosti DHL získala novou smlouvu.
• Organizátor veletrhů a logistický specialista se dohodli na novém pětiletém partnerství.


DHL Trade Fairs & Events, obchodní jednotka společnosti DHL Freight, znovu získala smlouvu na poskytování logistických služeb pro Lipské veletrhy (Leipzig Trade Fair). Smlouva byla vyjednána na dobu pěti let. Na rozdíl od předchozích let je nyní DHL jediným logistickým partnerem všech veletrhů, což odráží snahu pořadatelů o dlouhodobé partnerství.

V posledních letech se ukázalo, že DHL Trade Fair & Events je solidním a spolehlivým partnerem. Chtěli jsme toto partnerství rozšířit a prohloubit i kvůli inovativnímu systému a doplňkovým službám, které DHL poskytuje. Výhody tohoto partnerství budou také přínosem pro naše zákazníky a vystavovatele, řekl Markus Geisenberger, generální ředitel společnosti Leipziger Messe GmbH.

Podpisem nové dohody zůstává společnost DHL i nadále zodpovědná za poskytování logistických služeb ve veletržním areálu v Lipsku. To zahrnuje jak tradiční dopravní služby, tak i služby přidané hodnoty, jako je celní odbavení, dočasné skladování a organizace veletrhu. Společnost také využívá svůj inovativní IT systém, který přispěl k rozhodnutí organizátorů vybrat si pouze jednoho poskytovatele logistických služeb.


Německé veletrhy jsou nejdůležitější na světě. To, že jsme oficiálním přepravcem Lipských veletrhů, je pro nás nejen vynikající referencí, ale také strategicky důležitým impulzem pro celkový růst naší společnosti. Je to něco, co bude přínosem pro všechny kanceláře naší jednotky DHL Trade Fair & Events po celém světě. Naším cílem je stát se logistickým partnerem všech významných světových veletrhů. A právě Lipsko představuje důležitý krok na této cestě, uvedl Vincenzo Scrudato, generální ředitel DHL Trade Fair & Events.

DHL Trade Fair & Events má pobočky ve Frankfurtu, Hannoveru, Kolíně nad Rýnem a Lipsku a obsluhuje všechna ostatní německá veletržní města. Tato obchodní jednotka má globální síť s pobočkami po celém světě, včetně Birminghamu, Ženevy, Istanbulu, Moskvy, Bombaje, Osla, Šanghaje, Stockholmu, Verony a Vídně.

Ostrava, 21. listopadu 2013

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.