DHL rozšiřuje nabídku prémiové služby Eurapid

• Společnost DHL Freight nyní nabízí službu s doručením v určený den na 41 terminálech
• V České republice je služba nově k dispozici pro zákazníky z Brna a jižní Moravy


DHL Freight, jeden z předních poskytovatelů silniční nákladní přepravy v Evropě, rozšířil nabídku své prémiové služby Eurapid o 11 nových terminálů v důležitých podnikatelských centrech napříč Evropou. V České republice se rozšíření týká zákazníků z Brna a celého regionu jižní Moravy. Do této chvíle byla služba dostupná pouze pro zákazníky z Prahy a středních Čech. Služba garantovaného doručení kusových zásilek v určený den je nyní k dispozici na 41 terminálech a pokrývá 75 procent všech obchodních adres v Evropě.


"Některá odvětví, jako jsou například technologie a oděvní průmysl požadují vyšší frekvenci přeprav a spolehlivý výkon. Služba Eurapid plní tyto potřeby a byla přijata našimi zákazníky velice dobře. Vzhledem k tomu, že poptávka neustále roste, rozhodli jsme se dále rozšiřovat dostupnost této služby i do dalších míst napříč Evropou“, říká Amadou Diallo, generální ředitel DHL Freight.


Nabídka prémiové služby Eurapid je rozšířena o jedno sběrné místo v Rakousku, České republice, Dánsku, Velké Británii, Itálii, Nizozemsku, Polsku, Španělsku, Švýcarsku a o dva terminály v Německu. Do budoucna DHL Freight plánuje další rozšíření nabídky služby Eurapid. Společnost oznámila, že dalších devět terminálů se připojí k síti do konce roku.


Zásilky Eurapid jsou odbavovány prioritně za účelem zkrácení celkové dodací lhůty. Zásilky lze snadno sledovat pomocí nástroje DHL Active Tracing a jejich doručení probíhá podle stanoveného časového harmonogramu. Kromě toho společnost DHL poskytuje zákazníkům služby Eurapid i speciální tým operátorů zákaznického centra, který vyřizuje objednávky, nejrůznější požadavky klientů a kalkulace. Tento servisní tým průběžně sleduje včasné doručování zásilek a aktivně informuje zákazníky o stavu zásilky s cílem zajistit maximální úroveň transparentnosti celého procesu. Služba Eurapid rovněž zahrnuje monitoring po celou dobu přepravy, vyzvednutí zásilky týž den u objednávek před dvanáctou hodinou (pro vybrané oblasti) nebo automatické pojištění zásilky již v ceně přepravného.

Ostrava, 12. června 2014

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.