DHL rozšiřuje prémiovou službu Eurapid o dalších devět terminálů napříč Evropou

• Tato služba společnosti DHL Freight nyní pokrývá 80 procent obchodních adres v celé Evropě
• Další rozšíření je v plánu v roce 2015

DHL Freight, jeden z předních poskytovatelů služeb silniční nákladní přepravy v Evropě, rozšířil svou službu Eurapid po celé Evropě o 9 nových terminálů, které se k síti připojily v listopadu. Služba doručení kusových zásilek v určený den je nyní k dispozici na 50 terminálech v 17 zemích a pokrývá 80 procent všech obchodních adres v Evropě.

„Od spuštění této prémiové služby, které proběhlo před rokem, jsme zdvojnásobili počet terminálů v síti a významně se zlepšily naše dodací lhůty. S přesně určenými dny doručení a s rychlými přepravními časy je Eurapid preferovaným řešením pro naše zákazníky působící v oblasti technologií, automobilového průmyslu, vědy a zdravotnictví," řekl Amadou Diallo, generální ředitel DHL Freight. "V rozšiřování sítě Eurapid budeme pokračovat a do konce roku 2015 budeme moci nabídnout našim zákazníkům tuto vysoce spolehlivou službu s téměř plným evropským pokrytím."

Vysoce kvalitní přepravní síť DHL je rozšířena o jeden terminál ve Francii, Velké Británii, Itálii, Maďarsku, Polsku, Španělsku a na Slovensku. Dodatečně byly začleněny do sítě dva terminály v Portugalsku (Lisabon, Porto). Společnost se snaží připojit na základě aktuální situace na trhu a dle poptávky zbývající terminály do konce roku 2015.

Zásilky Eurapid jsou odbavovány prioritně za účelem zkrácení celkové dodací lhůty. Zásilky lze snadno sledovat pomocí nástroje DHL Active Tracing a jejich doručení probíhá podle stanoveného časového harmonogramu. Kromě toho společnost DHL poskytuje zákazníkům služby Eurapid i speciální tým operátorů zákaznického centra, který vyřizuje objednávky, nejrůznější požadavky klientů a kalkulace. Tento servisní tým průběžně sleduje včasné doručování zásilek a aktivně informuje zákazníky o stavu zásilky s cílem zajistit maximální úroveň transparentnosti celého procesu. Služba Eurapid rovněž zahrnuje monitoring po celou dobu přepravy, vyzvednutí zásilky týž den u objednávek před dvanáctou hodinou (pro vybrané oblasti) nebo automatické pojištění zásilky již v ceně přepravného.

Ostrava, leden 2015

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.