Rozšiřujeme svou síť pro přepravu zásilek s regulovanou teplotou

• Služba Coldchain je rozšířena do více než třiceti zemí

Společnost DHL Freight, přední světový poskytovatel přepravních a logistických služeb, rozšířila síť pro přepravu zásilek s regulovanou teplotou. V hlavním městě Malty Valetta zahájila nové spojení mezi ostrovem a centrálním překladištěm ve francouzském Mulhouse. Ve spolupráci s maltskou společností Express Trailers zapojí do sítě Coldchain další významné výrobní středisko farmaceutického průmyslu. Služba Coldchain je nyní k dispozici ve více než třiceti evropských státech.

“Díky rozšíření naší sítě můžeme službu Coldchain, která je na míru ušitá klientům z oblasti vědy a medikamentů, nabídnout i ve vzdálenějších koutech Evropy. Na základě tomu můžeme flexibilněji reagovat na požadavky rostoucího počtu klientů vyžadujících teplotně regulovanou přepravu,”  podotýká ředitel DHL Freight Thomas George.

Službu DHL Freight Coldchain, která je určená k přepravě až 20 palet po celé Evropě, zajišťuje 500 speciálně vybavených vozů. Teplota zásilek je neustále sledována a zaznamenávaná data jsou přenášena prostřednictvím IT systému během celého přepravního cyklu. Zařízením zajišťujícím neustálou kontrolu teploty jsou vybaveny i překladiště sítě Coldchain. Letos otevřou své brány dvě nová termoregulovaná překladiště v Londýně a Miláně. Do roku 2010 budou následovat další ve východní Evropě a Skandinávii. “Díky těmto překladištím splníme požadavky na bezpečnost, kvalitu, dopravu a dostupnost služeb,” říká ředitel DHL Freight Thomas George.

„V České republice nabízíme službu Coldchain již od února 2008. Službu u nás využívá i jedna z předních špičkových farmaceutických společností na světě a věřím, že zájem klientů poroste,“ říká Vít Návrat ředitel divize DHL Freight v České republice.

Celá síť je centrálně řízená ze švýcarské Basileje, kde DHL Freight provozuje zákaznické středisko pro klienty z oblasti vědy. DHL Freight při přepravách citlivých zásilek pro vědecké a farmaceutické účely úzce spolupracuje s DHL Global Forwarding - předním poskytovatelem námořní a letecké přepravy.

Praha / Bonn, červenec 2009

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.