Sledujte unikátní online premiéru z půlmaratonu

Webový portál Seznam.cz chystá na svých stránkách unikátní premiéru živého přenosu z olomouckého půlmaratonu. První přenos sportovní události bude moci sledovat až sto tisíc diváků! Stane se jí předposlední červnovou sobotu Mattoni 1/2Maraton v Olomouci s účastí maratonských superhvězd Wilsonem Kipsangem a Ednou Kiplagat. Společnost DHL je logistickým partnerem celé akce.

Studio závodu otevře už v 18 hodin, závod startuje v 19 hodin a přenos poběží do 21 hodin. „V akci bude celkem dvanáct kamer, z toho jedna v helikoptéře a dvě na motocyklech, k tomu tři záznamové. Postavíme i ministudio na náměstí,“ říká Jan Cvachovec ze společnosti 4elements, která jej zajišťuje ve spolupráci se zkušeným režisérem Karlem Jonákem.

„Na domovské stránce Seznam.cz umístíme box s odkazem na Sport.cz. Rozcestník pak zde nabídne hned dva přímé přenosy. Jeden čistě sportovní a druhý navázaný na naší reality show Kazma to nedá. V něm se náš generální ředitel vsadil s populárním moderátorem Kazmou o budoucnost jeho pořadu One Man show. Pokud trať neuběhne, tak jeho pořad končí,“ vysvětluje Petra Kuráková z produktové komunikace společnosti Seznam.cz.

V jeden okamžik bude moci sledovat přenos sto tisíc lidí. Tedy všichni příbuzní a kamarádi 7 300 účastníků Mattoni 1/2Maratonu Olomouc, kteří se nestačí postavit do ulic podél trati. A pokud ho snad nestihnete v reálném čase, záznam naleznete uložený na Stream.cz

„Je to pro nás přelomová událost, televizní přenos po webu nabídne zprostředkovaný zážitek z naší události tisícům dalších lidí, které tak třeba namotivuje pro běhání,“ říká Slavomír Michalik z pořadatelského týmu RunCzech.

„Český běh podporujeme již čtvrtým rokem. Přímý přenos z olomouckého půlmaratonu je dalším prohloubením spolupráce Seznam.cz se společností RunCzech. Jsme nadšení, že jeho prostřednictvím přiblížíme divákům jeden z nejpopulárnějších sportů u nás,“ dodává Petra Kuráková ze Seznam.cz.

Mattoni 1/2Maraton Olomouc se tak zařadí vedle výjimečných přenosů, které firma přinesla – koncertu kapely Tatabojs anebo představení Divadla Járy Cimrmana.

Více informací na stránce maratonu zde: zde

Olomouc, 17. 6. 2014

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.