Spouštíme v Evropě novou službu Eurapid pro kusové zásilky

Day Definite služba Eurapid od DHL Freight zajišťuje na každodenní bázi rychlé a spolehlivé dodávky na hlavní evropské trhy. Výhodou pro zákazníky je přednostní odbavení a pravidelné dodání ode dveří ke dveřím.

DHL Freight, jeden z předních poskytovatelů služeb silniční nákladní přepravy v Evropě, představuje novou Day Definite službu - Eurapid, která nabízí doručení v určený den a přednostní odbavení kusových zásilek. Služba také zahrnuje možnost sledování zásilky po celou dobu přepravy a přehledné sazby. Služba Eurapid je dostupná od 2. září, v České republice je zatím k dispozici pouze pro zákazníky v oblasti Prahy a středních Čech. Nový servis zajišťuje denní spojení mezi hlavními evropskými centry. Je k dispozici v rámci Evropy pro kusové zásilky do váhy 2,5 tuny.

„Naši zákazníci vyžadují častější frekvenci odjezdů, proaktivní zákaznický servis a vysoce spolehlivou přepravu. Tuto rostoucí poptávku ještě podporují krátké životní cykly výrobků, například v oblasti technologií nebo módy a oděvních podniků. Proto společnost DHL Freight spouští službu Eurapid, která zákazníkům zajišťuje přesně stanovený termín dodání a jednoduché řešení přepravy," říká Amadou Diallo, generální ředitel DHL Freight.


Eurapid umožňuje zákazníkům napojení na klíčové evropské trhy a . je k dispozici již ve 14 zemích, a to v hlavních podnikatelských centrech v Rakousku, Belgii, České republice, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Itálii, Nizozemsku, Polsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku a Velké Británii. Pokrývá tak území s nejvyšším HDP v Evropě a 74% celkového evropského objemu obchodu (export / import). Do sítě DHL Eurapid budou v nadcházejících měsících postupně začleňovány i další oblasti.

Zásilky Eurapid jsou odbavovány prioritně za účelem zkrácení celkové dodací lhůty. Zásilky lze snadno sledovat pomocí nástroje DHL Active Tracing a jejich doručení probíhá podle stanoveného časového harmonogramu. Kromě toho společnost DHL poskytuje zákazníkům služby Eurapid i speciální tým operátorů zákaznického centra, který vyřizuje objednávky, nejrůznější požadavky klientů a kalkulace. Tento servisní tým průběžně sleduje včasné doručování zásilek a aktivně informuje zákazníky o stavu zásilky s cílem zajistit maximální úroveň transparentnosti celého procesu. Služba Eurapid rovněž zahrnuje monitoring po celou dobu přepravy, vyzvednutí zásilky týž den u objednávek před dvanáctou hodinou (pro vybrané oblasti) nebo automatické pojištění zásilky již v ceně přepravného.

Vedle běžného nákladu umožňuje služba DHL Eurapid i přepravu nebezpečných věcí, se kterými je manipulováno v souladu s bezpečnostními předpisy. V případě potřeby je také možné objednat celou řadu doplňkových služeb jako je celní odbavení a dokumentace uzpůsobená konkrétním požadavkům zákazníka. Společnost DHL Freight si prostřednictvím služby Eurapid klade za cíl zjednodušit a zlepšit přepravní procesy i dodavatelské řetězce svých zákazníků a tím jim pomoci udržet konkurenceschopnost.

Více infomrací nalezente v této brožuře.

Ostrava, 3. září 2013

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

První LNG vozidlo
s mega návěsem

Logistické řešení šetrné
k životnímu prostředí

Řízení vnitrostátního paletového systému

DHL Freight přebírá zodpovědnost od PPL CZ.

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.