Stali jsme se oficiálním partnerem závodu MotoGP pro logistiku

• DHL nabídne logistickou podporu během 18 závodů ve 14 zemích napříč čtyřmi kontinenty
• CEO společnosti DHL Express Ken Allen:
"Šampionát MotoGPTM nám dává příležitost oslovit neuvěřitelně zanícené fanoušky po celém světě.

DHL, přední světová logistická společnost, dnes oznámila podpis nového tříletého partnerství s premiérovým globálním motocyklovým šampionátem MotoGPTM. V rámci tohoto partnerství bude společnost DHL poskytovat podporu logistickým potřebám závodů MotoGPTM a sesterských šampionátů Moto2TM a Moto3TM. “Toto nové partnerství s šampionátem MotoGPTM, nejstarším ze všech motoristických světových šampionátů a hlavním ze závodů na dvou kolech, poskytuje společnosti DHL příležitost znovu ukázat fakt, že DHL je nepochybně preferovaným dodavatelem pro motoristický sport a automobilové odvětví,” řekl Ken Allen, CEO, DHL Express. "Jsme nadšení, že máme příležitost převzít kormidlo logistického fungování šampionátu a nabídnout vysoce kvalitní služby mezinárodní přepravy závodu MotoGPTM. Stejně jako u dalších motoristických šampionátů v našem portfoliu světových partnerů i MotoGPTM nám nabízí příležitost oslovit nadšence po celém světě a přinést úžasné motoristické zážitky našim vlastním zákazníkům, zaměstnancům a partnerům.”

"Jsem velmi rád, že jste uzavřeli tuto smlouvu s takovou společností, jako je právě DHL, protože výsledek bude jistě př.nosný pro obě strany,” řekl Pau Serracanta, generální ředitel, Director, Commercial Area, Dorna. "Společnost DHL bude na okruzích, souvisejících akcích a prostřednictvím platformy přenášející MotoGPTM dostatečně zviditelněná, navíc může využít možnost organizovat různé akce pro své hosty na událostech šampionátu MotoGPTM. Dorna zase využije logistické služby po celém světě, které nám umožní zachovat naše hodnoty, tedy rychlost a efektivnost, na kterých je šampionát postaven.”

Během každé sezóny šampionátu MotoGPTM je potřeba přepravit více než 80 motocyklů a 350 tun vybavení pro týmy a organizátory šampionátu prostřednictvím námořní, letecké a pozemní přepravy přes celkovou vzdálenost přibližně 90 000 km v rozmezí pouhých devíti měsíců. Díky na míru šitému řešení pro balení a zpracování motoristického vybavení a hlubokým znalostem celních a přepravních zákonů všech trhů, kde se soutěže MotoGPTM konají, zaujímá DHL vynikající pozici umožňující poskytovat podporu dokonce i ve spěchu, který předchází každému závodu.

Vedle logistických aktivit zahrnuje partnerství také množství marketingových aktivit. Vedle pohoštění a akcí pro zákazníky a práv na používání loga při marketingových programech pro zákazníky bude společnost DHL moct využívat také reklamní plochy podél tratí při závodech MotoGPTM, díky čemuž uvidí logo DHL i diváci televizních přenosů v 207 zemích.

DHL disponuje více než třicetiletými zkušenostmi v řízení logistiky pro motoristické sporty. Mezi partnery společnosti DHL po celém světě patří celá řada motoristických šampionátů a týmů, například jde o závody Formule 1®, Formule E, WTCC, WEC, Andretti Autosport, Audi_ABT a Kalitta Motorsports.

Bonn, Německo, 17. července 2015

V Čr příští rok zvyšujeme ceny o 4,9 %

Reagujeme na investice do zkvalitňování služeb a servisu

Cenové nabídky
a objednávky 24/7

Objednávejte online,
jedním klikem

Informace o úpravě cen září - prosinec 2019

Odvětví logistiky se potýká
s nedostatkem kapacit.

Vnitrostátní paletová přeprava přechází z PPL CZ

DHL Freight CZ přebírá odpovědnost od 1.5. 2019

Změny v obchodních podmínkách Incoterms

Celosvětová změna struktury podmínek

Vít Návrat,
rozhovor

Jak to vidí ředitel
DHL Freight

Přepravy s nezávislým
dohledem Transwide

Organizace přeprav hygienických potřeb

Více pohodlí a funkcí
v naší prezentaci

Dostupnost informací
je velmi důležitá
ICE
NAPIŠTE SVŮJ POŽADAVEK ČI DOTAZ MY VÁM NAPÍŠEME NEBO ZAVOLÁME Jméno: DHL Express (Czech Republic) s. r. o.
Sídlo: Nádražní 2967/93, 702 00 Moravská Ostrava
IČ: 25683446

Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 27002.